باما در تماس باشید

۰۲۱-۵۵۴۲۴۲۲۰

تماس با کارشناسان

درباره ما

درباره شرکت پیشگامان پیچ پارس

تاریخچه شرکت

شرکت پیشگامان پیچ پارس با علامت اختصاری PPP و 3P ، قریب به دو دهه گذشته، با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پیچ و مهره مطابق با استانداردهای بین المللی همچون ISO DIN – ASTM – ASME – BS آغاز نموده است. همچنین این شرکت با دارا بودن کارخانه ای به وسعت 3000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی شمس آباد با داشتن کادری متخصص و مجرب، به زمره تامین کنندگان  شرکت های برتر صنعتی اعم از صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، صنعت ساختمان، صنایع فولاد، صنایع نیروگاهی و آب و فاضلاب پیوست و به یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ایرانی در این صنف مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از نظر کیفی را با تعهد نسبت به مشتریان تولید و عرضه می نماید. زمینه  فعالیت شرکت پیشگامان پیچ پارس عبارت است از تولید انواع پیچ و مهره در گریدهای HV10.9 -12.9 – 10.9  8.8 – 5.6 –316 (B8M) – B7 – B7M – L7 – L7M – B16 – 2H – 2HM – G4 – (B8)304.

اکنون این شرکت با تکیه بر توانایی کارشناسان متعهد، متخصص و با تجربه در آزمایشگاه تخصصی، مجهز به دستگاه هایی با  تکنولوژی روز دنیا بصورت مجزا کیفیت محصولات تولیدی را آزمایش نموده و با تایید واحد QC وارد بازار می نماید.

از اهداف مهم شرکت پیشگامان پیچ پارس تولید بهترین محصولات با رعایت قوانین زیست محیطی می باشد، زیرا که اعتقاد داریم توسعه پایدار یعنی هماهنگی و سازگاری با محیط زیست. در همین راستا امید به آن داریم ضمن احترام به حقوق مشتریان که در واقع سرمایه اصلی این شرکت هستند، با به حداکثر رساندن تولیدات داخلی گام های موثری در جهت خودکفایی ملی در صنعت پیچ مهره کشور عزیزمان برداشته و در بازارهای جهانی نیز نام ایران را سربلند سازیم.

افتخــارات
مجــوز ها
چشم انداز ما

تبدیل شدن به الگـوی ملی در صنعت پیچ و مهره با اتکا به برندی مطمئن، کارکنان تـوانمند و متعهد، تجهیزات روز ، برای تسخیر بازار داخلی و رقابت در بازارهای جهانی.

مأموریت ما

شـرکت پیشگامان پیچ پارس برندی شنـاخته شـده در عـرصه تولید پیچ و مهره، با بهره مندی از سرمایه انسـانی و دانش روز، آسایش و اطمینان را به صنعتگران و جـامعه عـرضه نماید.

رسالت و اهداف شرکت پیشگامان پیچ پارس

پیشگامان پیچ پارس توسعه پایدار از طریق عرضه کالاهای با کیفیت، ارائه قیمت های مناسب با استفاده از تکنولوژی های برتر را مأموریت خود می‌داند. پیشگامان پیچ پارس افتخار دارد که با دانش تخصصی بالا، سرمایه های انسانیِ با انگیزه، خلاق، متخصص و مسئولیت پذیر، ‌کسب و کار خود را به طور مستمر بهبود داده و تمام فرایندهای خود را در جهت جلب رضایت مشتریان، ارتقاء دهد. همین نگرش است که ایجاد تشکلهای اقتصادی را توجیه پذیر ساخته و اهداف کمی و کیفی مشخصی را دیکته می‌کند.